San Antonio

3 položek celkem
Mix
370 Kč

MIX San Antonio 500 ml Extra panenský olivový olej Středně intenzivní olivový olej, méně hořký s kořenitostí. Chutná po zelených olivách, ovoci a čerstvé trávě a...

Kód: 195
Mix
580 Kč

MIX San Antonio 1L Středně intenzivní olivový olej, méně hořký s kořenitostí. Chutná po zelených olivách, ovoci a čerstvé trávě a harmonické a harmonické vůni.

Kód: 192
San Antonio Karbonaca 500ml
580 Kč

  San Antonio Karbonaca 500 ml Karbonaca je olivový olej střední intenzity, se středně výraznou vůní a chutí po olivovém ovoci.  Harmonie hořkosti a pikantnosti,...

Kód: 186

                                                                                     

                      STANCIJA SAN ANTONIO

Stancija San Antonio je ekologicky certifikovaný výrobce olivového oleje (HACCP).
Jejich produkce každoročně získává ocenění v domácích i mezinárodních soutěžích.
Olivový mlým San Antonio patří k nejmodernějším v Eropě.  I přesto, že jde o mladou lisovnu ( otevřena 2014), patří k absolutní špičce a je světově uznávána.
Stancija San Antonio (Vodnjan) vlastní  více než 7000 olivovníků v oblasti známé pro svůj vysoce kvalitní olivový olej ještě z římských dob.
Olivy s mezinárodní ekologickou certifikací rostou na mírném svahu věčně zalitého sluncem , mezi 80- 106 metry nad mořem, jsou vzdálené asi 2,5 km od moře .
Stancija San Antonio vyrábí jak monosortní (jednodruhové) světově oceněné Extra panenské olivové oleje (Karbonaca, Istarská Bjelica, Leccino, Buža Vodnjanská),  tak i jeden Blend (mix ze čtyř výše uvedených monosortů).
V překrásných hájích San Antonia naleznete 4000 sazenic autochtoních odrůd oliv pocházejících z původních starých stromů .
Některé olivovníky byly staré přes 300 let, z nich byly získány nové výhonky, které jsou díky své autenticitě odolnější vůči škůdcům, dokonale přizpůsobené klimatu a hlavně si zachovaly chutě a vůně starých istrijských olivových hájů.
Lisovna vybavena nejmodernějšími  technologiemi zaručuje, že olivy jsou zpracovány do 6 hodin po sklizni a po dobu zpracování se olej nezahřeje na více než na  26°C.
Stancija San Antonio klade důraz na ekologické pěstování a zpracování oliv a díky nejmodernějšímu způsobu skladování oleje ani po 2 letech neztrácejí svou kvalitu a hodnotu.


V roce 2021 bylo San Antonio vyhlášeno nejlepší lisovnou olivového oleje v Chorvatsku.


Farma San Antonio má neopakovatelnou atmosféru, 100% cítíte, že tady jsou olivy v dobrých rukou….
Majitelé farmy většinou nenajdete u počítače v  kanceláři,  jsou v terénu a věnují se tomu co májí rádi nejvíc - péči o olivovníky….
Tato péče je cítit z každé kapky oleje San Antonio….
Proto v naší nabídce San Antonio prostě nemůže chybět.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení