Brist

7 položek celkem
DELICATO
290 Kč

Brist DELICATO 250 ml Extra panenský olivový olej. Vyvážené spojení odrůd Buža , Leccino, Pendolino

Kód: 156
INTENSO kopie
290 Kč

BRIST OLIVE OIL INTENSO 250 ml Robustní a intenzivní olej s vůní divokých bylin, intenzivní ovocností, vyváženou hořkostí a výraznou kořenitostí.

Kód: 132
STA MARGHERITA kopie
290 Kč

Brist Sta Margherita 250 ml   Odrůdový extra panenský olivový olej    

Kód: 144
DELICATO
590 Kč

Brist DELICATO 500 ml Lehké a svěží, s tóny trávy, čerstvých bylinek a zeleného jablka.   

Kód: 225
INTENSO kopie
590 Kč

BRIST OLIVE OIL INTENSO 500 ml Robustní a intenzivní olej s vůní divokých bylin, intenzivní ovocností, vyváženou hořkostí a výraznou kořenitostí.  

Kód: 222
Brist Sta MARGHERITA 500 ml
590 Kč

Brist Sta Margherita 500 ml Odrůdový extra panenský olivový olej

Kód: 228
OLEUM 02 kopie
750 Kč

Brist Oleum 1L Vyvážený olej stradiční chutí Istrie , trávy, bylinek, ovoce, hořkosti a koření .  

Kód: 141

                                                                                                       

 

Za značkou Brist stojí istrijsko-irská rodina z Vodnjanu na jižní Istrii v Chorvatsku, která vyrábí vysoce kvalitní extra panenský olivový olej již téměř dvě desetiletí.

Oleje Brist jsou vytvářené s velkou vášní a především s velkým respektem k přírodě. Společnost Brist se stará o staleté a nově vysazené stromy původních istrijských odrůd, které  rostou v  krásně umístěném olivovém háji s nádherným výhledem na souostroví Brijuni.

Jejich malý, ale pracovitý tým tvoří  Silvano, povoláním inženýr, který se jako správný perfekcionista stará o olivový háj i o celou produkci; Paul, architekt, který se zamiloval do olivového oleje , který teď vede prodej a export, a pak je tu – Lena, archeoložka a historička umění s hlubokou láskou ke gastronomii a olivám olej. Lena vyrovnává mužské energie, stará se o  vizuál a design, vztahy se zákazníky a propagaci. Jako certifikovaný degustátor olivového oleje také většinou vede prezentace a degustace.

Jejich malý obchod ve Vodnjanu je místem, kde se vyměňuje mnoho příběhů, kde vás tito lidé vezmou na cestu olivovým olejem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení