Vodnjanski Torčol 3L

Kód: 0011
Tip
Neohodnoceno
Značka: Salvela
1 170 Kč
Skladem

Vodnjanski Torčol je vynikající „základní“ typ oleje výroby společnosti, který tvoří většinu její produkce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodnjanski Torčol

je vynikající „základní“ typ oleje  společnosti Salvela, který tvoří většinu její produkce. Kromě monosortních olejů značky „Salvela“ se vyrábí ze směsi těchto odrůd – autonomní Buža a Istarska bjelica a dovezených odrůd Leccino, Lechione, Picholine a dalších. Jedná se o směs od raného a středního období sklizně.  Směs různých odrůd a přesné načasování sklizně dává vzniknout ojeji s výjímečně vyváženou chutí. Má střední až výraznou ovocnost, středně hořkou a kořenitou chuť s jasně přítomnými náznaky mandlí a v menší míře také rajčat, piniových oříšků a artyčoků. Právě tento typ oleje je žádoucí pro každodenní použití právě pro svou vyváženost - není příliš agresivní, ani zralý a ani „unavený“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivové oleje
Záruka: 2 roky

 

SALVELA

Olivové oleje nejvyšší kvality jsou naší věčnou inspirací a neustálou výzvou. Každý z našich extra panenských olivových olejů je speciálně a pečlivě tvořen se spoustou lásky. Podporováním istrijské tradice a neustálým sledováním nejnovějších trendů si Salvela hrdě a pilně vytváří nové standardy v pěstování oliv.

Ideální poloha našeho olivového háje v Barbarize, kde je 7 200 olivovníků obklopeno mořem, dává Salvele a jejímu olivovému oleji jeho výjimečnou kvalitu uznávanou po celém světě. Salvela je zpracovávána v našem moderním vodnjanském olivovém mlýnu, jehož staletá tradice a bohatá historie přispívá v našem úsilí učinit oleje Salvela potěšením bez kompromisů.

Velmi respektujeme přírodní prostředí, díky kterému náš olivový háj dává olej výjimečné kvality. Extra panenské olivové oleje Salvela jsou výsledkem mnohaletého úsilí a práce našeho týmu špičkových odborníků. Spojení generací, zodpovědnosti a nadšení našich zaměstnanců poskytuje Salvele trvalý a nesmazatelný znak.