Salvela Rošinjola 500 ml

Kód: 216
Značka: Salvela
590 Kč
Skladem

Salvela Rošinjola 500 ml

Původní istrijská odrůda oliv, která se tradičně vyskytuje na plantážích  jižní Istrie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Salvela Rošinjola 500 ml

Původní istrijská odrůda oliv, která se tradičně vyskytuje na plantážích  jižní Istrie. . Je to drobné ovoce, ve kterém se zdají být koncentrované příjemné svěží vůně zeleného pepře, zelených rajčat a divoké čekanky, s výraznou bylinkovou vůní. Má umírněnou svěží hořkost a zvýrazněnou kořenitost spolu s bužou, což z ní dělá rozpoznatelnou specialitu chuti istrijských olivových olejů. Je to silný olej, který je snadno zapamatovatelný.

 

Gastro doporučení: Hodí se k pokrmům s výraznými chutěmi a dezertům.

Hodí se ke zvěřinovým pokrmům, připravovaným na různé způsoby: v troubě nebo vařením. Tady doporučujeme přidat do hotových pokrmů trochu oleje z rošinjoly.

Dále se hodí ke smaženým bílým rybám, vyzrálým sýrům a také ke všem druhům smetanových dezertů a zmrzliny.

 

SALVELA

Olivové oleje nejvyšší kvality jsou naší věčnou inspirací a neustálou výzvou. Každý z našich extra panenských olivových olejů je speciálně a pečlivě tvořen se spoustou lásky. Podporováním istrijské tradice a neustálým sledováním nejnovějších trendů si Salvela hrdě a pilně vytváří nové standardy v pěstování oliv.

Ideální poloha našeho olivového háje v Barbarize, kde je 7 200 olivovníků obklopeno mořem, dává Salvele a jejímu olivovému oleji jeho výjimečnou kvalitu uznávanou po celém světě. Salvela je zpracovávána v našem moderním vodnjanském olivovém mlýnu, jehož staletá tradice a bohatá historie přispívá v našem úsilí učinit oleje Salvela potěšením bez kompromisů.

Velmi respektujeme přírodní prostředí, díky kterému náš olivový háj dává olej výjimečné kvality. Extra panenské olivové oleje Salvela jsou výsledkem mnohaletého úsilí a práce našeho týmu špičkových odborníků. Spojení generací, zodpovědnosti a nadšení našich zaměstnanců poskytuje Salvele trvalý a nesmazatelný znak.