Punta Cissana

Kód: 78
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Salvela
790 Kč
Skladem

PUNTA CISSANA je exklusivní limitovaná edice společnosti Salvela

Istrijský extra panenský olivový olej Punta Cissana je výsledkem pečlivého výběru původních istrijských odrůd (buža, buža puntoža a rosignola). Punta Cissana pochází ze 150 až 200 let starých olivovníků vysázených na barbarské Cape Punta Cissana na jižní Istrii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu Punta Cissana:

  • istrijský extra panenský olivový olej Punta Cissana je výsledkem pečlivého výběru původních istrijských odrůd (buža , buža samice, buža puntoža a rosignola).
  • Punta Cissana pochází z 150 až 200 let starých olivovníků vysázených na  barbarské Cape Punta Cissana na jižní Istrii.
  • Olivové plody jsou pečlivě vybírány a sklízeny ručně a poté za pár hodin po sklizni lisovány za studena ve vlastní olejárně.
  • Punta Cissana Oil je osobně kontrolován v průběhu celého výrobního cyklu, od olivového háje po olivový mlýn, odborníkem na zemědělství a mezinárodně uznávaným profesionálem Edi Družetićem, který každý jednotlivý štítek na lahvích rovněž podepisuje.
  • Punta Cissana je exkluzivní limitovaná edice řady produktů Salvela (která je také samostatnou obchodní značkou) vyráběná Vodnjan Oil Mill.

 

  • Velmi svěží, s výraznou zelenou barvou
  • Složitá a příjemná vůně spojená s výraznou vůní čerstvých oliv rovnoměrně se překrývající s tóny zelené trávy, artyčoků a ajčat.
  • Doplněno do mírnějšího stupně vůní zelených mandlí a červeného rybízu.
  • Má ovocnou (olivovou) vůni mírné intenzity s převládajícími čerstvými zelenými pocity všech výše uvedených vlastností spolu s výraznou zelenou listovou hořkostí a ostrostí zeleného pepře
  • Velmi dobrá plynulost.

 

SALVELA

Olivové oleje nejvyšší kvality jsou naší věčnou inspirací a neustálou výzvou. Každý z našich extra panenských olivových olejů je speciálně a pečlivě tvořen se spoustou lásky. Podporováním istrijské tradice a neustálým sledováním nejnovějších trendů si Salvela hrdě a pilně vytváří nové standardy v pěstování oliv.

Ideální poloha našeho olivového háje v Barbarize, kde je 7 200 olivovníků obklopeno mořem, dává Salvele a jejímu olivovému oleji jeho výjimečnou kvalitu uznávanou po celém světě. Salvela je zpracovávána v našem moderním vodnjanském olivovém mlýnu, jehož staletá tradice a bohatá historie přispívá v našem úsilí učinit oleje Salvela potěšením bez kompromisů.

Velmi respektujeme přírodní prostředí, díky kterému náš olivový háj dává olej výjimečné kvality. Extra panenské olivové oleje Salvela jsou výsledkem mnohaletého úsilí a práce našeho týmu špičkových odborníků. Spojení generací, zodpovědnosti a nadšení našich zaměstnanců poskytuje Salvele trvalý a nesmazatelný znak.